0545 587 32 32

İletişim Bilgilerimiz

Avcılar – İstanbul

0545 587 32 32

olkermenajerlik@hotmail.com

Solist

Solist

Solist İçin Bize Başvurun

Müzikli mekanlar özellikle tatil beldelerinde ve büyük şehirlerde olmazsa olmazlardandır. Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak ve keyifli vakit geçirmek için hepimiz zevk ve tercihlerimize göre farklı farklı mekanlarda dinlenmeyi tercih ederiz. Canlı müzik yapan cafeler, barlar, restoranlar, müzikholler ve gece kulüplerinde tek başına bir solist ya da bir grup sahnede çeşitli şarkılar söyler ve misafirleri eğlendirirler. Genelde tür ve tarzına göre akşam ya da gece saatlerinde hizmet veren bu işletmeler canlı müziğin yanı sıra dans gösterileri ya da konsomasyon hizmeti de sunabilirler. Eğer sizin de bu tür bir işletmeniz var ve işletmelerinizde çalışacak solist, oryantel ya da konsomatris arıyor iseniz firmamız ile tanışmalısınız.

Ajansımız Tüm İşletmelere Hizmet Vermektedir

Ajansımız aynı zamanda her türlü menajerlik ve organizasyon işi yapmakta ve bu alanda da işletmenize çözüm ortağı olmaktadır. Canlı müzik yapılan mekanlarınız için solist ilanları vermeden önce web sitemizi ziyaret etmeli ve sunduğumuz hizmetler ile tanışmalısınız. Firmamızda bay bayan solist ilanları yer almakta ve her tarzda şarkı okuyabilecek bayan solistlerimiz hizmetinizde çalışmak üzere beklemektedir. Siz de tercih ve tarzınıza uygun olacak bayan solisti firmamızdan bulabilir ve belli hizmet sözleşmeleri gereği günlük ya da belirli süreli olarak sahnelerinizde misafir edebilirsiniz.

Bayan Solist İçin Önce Bizimle Görüşün

Firmamızda bize bağlı olarak hizmet veren bayan solist ilanları yer almaktadır. Bu ilanları inceleyerek hem hizmet şartları, hem hizmetin süresi ve devamlılığı ve hem de ücretler konusunda görüşmek üzere bizimle web sitesi üzerinden e mail ile ya da telefon ile iletişim sağlayabilirsiniz. Solist ilanları içinde aradığınız kriterlere uygun olan ilanlar için çalışma şartları karşılıklı olarak belirlenip hizmet başlangıcı da çok kısa süre içerisinde yapılabilir

Solist, Bayan Solist, Solist İş İlanı, Solist İş İlanları, Bayan Solist İlanları, Bayan Solist İş İlanları

Konsomatris İş İlanları

Eğlence mekânlarında çalışmak isteyen ve iş arayan bay ve bayanlar için birçok iş mevcuttur. Bu konuda internet üzerinden bayan konsomatris iş ilanları araştırması yaparak yatılı ya da yatılı olmayan garson işlerini bulabilirsiniz. Eğlence mekânların bol olduğu yerlerde masalarda servis yapmak isteyen konsomatris bayanlar için bu mekânlarda birçok iş ilan bulabilirsiniz. Günümüzde iş bulamayan ya da garsonluk işini sevenler için eğlence mekânlarında bayanlar garson iş başvurusu yaparak eğlence mekânlarında çalışmaktadırlar.

Gazino Mekânlarında İş İlanları

Güvenilir ve kaliteli mekânlarda çalışmak isteyen bayanlar için konsomatris iş ilanları internette bulabilirsiniz. İnternet üzerinden kons iş ilanları araştırması yaparak eğlence mekânlarında çalışmak istiyorsanız, bu mekânların sıklıkla olduğu semt ve bölgelerde aradığınız işleri bulabilirsiniz. Bulacağınız işlerde bu mekânlarda dağıtım yapıyor ya da masaları toparlıyorsunuz.  Masalarda dağıtım yapmak ve eğlence mekânlarında kazanç elde etmek isterseniz internet üzerinden iş ilanları ile iş arayabilirsiniz. Detaylı araştırma ile sizde güvenilir mekanlarda çalışmak için bu mekanlarda iş arayarak iş başvurusu yapabilirsiniz.