0545 587 32 32

İletişim Bilgilerimiz

Avcılar – İstanbul

0545 587 32 32

olkermenajerlik@hotmail.com

Konsomatris

Konsomatris

Mekanlarınızda Eğlenceye Yer Açın

Gece hayatının yaşandığı ortamlardan başlıcaları arasında gazino ve barlar gelir. İsmi ya da tabela adı ne olursa olsun belli bir saatten sonra hizmet veren bu mekanlarda canlı müzik ve sahne ışıklandırmaları mevcut olup aynı zamanda solistler ve müzik gruplarının yer aldığı belirli şovlar ve eğlenceler yapılır.

Mekanlarınızda yaptığınız şovlara ve gösterilere ek olarak dansçı ve oryantel temini sağlayan firmamız ise bu konuda profesyonel anlamda menajerlik ve ajans işleri yapan kurumsal bir firmadır. Hizmet konusu için bazı şartları ve anlaşmalar dahilinde her türlü dans gösterisi için dansçı temini yapılmakta ve mekanlarınızda daha çok eğlenceye yer açılması ve de aynı zamanda mekandaki müşterilerinizin de daha çok eğlenerek sizleri tercih etmesini sağlamaktayız. Konsomatris iş ilanı bulunan web sitemizi ve hizmetlerimizi inceleyerek işletmeniz için almak istediğiniz hizmet ile ilgili bize ulaşabilirsiniz. Sitemizde menajerlik hizmetlerinin bir parçası olan dansçı iş ilanları, konsomatris iş ilanı ve solist iş ilanlarını görüp istediğiniz faaliyeti işletmenlerinize taşıyabilirsiniz

Konsomasyon hizmeti mekanlarda sunulan özel bir hizmettir ve bu hizmet için konu hakkında bilgili ve deneyimli kişilerin olması sizin ve işletmeleriniz için avantaj olacaktır. Sitemizde bulunan kons iş ilanları sayesinde mekanınızda müşterilere hizmet verilecek ve düzenli müşteri sağlayacak konsomatrisler bulunabilir. Siz de cafe ve barlarınızda eğlence faaliyetleri düzenlemek ve konsomasyon hizmeti vermek için bizim ile çalışabilirsiniz.

Mekanlarınıza sağlayacağımız günlük, geçici ya da daimi olarak solist, konsomatris görevlisi ve dansçılar temin edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçmek isterseniz ve kons iş ilanları ile ilgili bilgi almak isterseniz bizimle web sitemiz üzerinden e mail ile ya da telefon numaralarımız yolu ile iletişime geçebilir ve hizmet detaylarımız ile ilgili de bilgi alabilirsiniz.

Konsomatris, Konsomatris İlanı, Konsomatris İlanları, Kons İlanları, Kons, Kons İlan, Bayan Konsomatris, Bayan Konsomatris İş İlanları

Konsomatris İş İlanları

Eğlence mekânlarında çalışmak isteyen ve iş arayan bay ve bayanlar için birçok iş mevcuttur. Bu konuda internet üzerinden bayan konsomatris iş ilanları araştırması yaparak yatılı ya da yatılı olmayan garson işlerini bulabilirsiniz. Eğlence mekânların bol olduğu yerlerde masalarda servis yapmak isteyen konsomatris bayanlar için bu mekânlarda birçok iş ilan bulabilirsiniz. Günümüzde iş bulamayan ya da garsonluk işini sevenler için eğlence mekânlarında bayanlar garson iş başvurusu yaparak eğlence mekânlarında çalışmaktadırlar.

Gazino Mekânlarında İş İlanları

Güvenilir ve kaliteli mekânlarda çalışmak isteyen bayanlar için konsomatris iş ilanları internette bulabilirsiniz. İnternet üzerinden kons iş ilanları araştırması yaparak eğlence mekânlarında çalışmak istiyorsanız, bu mekânların sıklıkla olduğu semt ve bölgelerde aradığınız işleri bulabilirsiniz. Bulacağınız işlerde bu mekânlarda dağıtım yapıyor ya da masaları toparlıyorsunuz.  Masalarda dağıtım yapmak ve eğlence mekânlarında kazanç elde etmek isterseniz internet üzerinden iş ilanları ile iş arayabilirsiniz. Detaylı araştırma ile sizde güvenilir mekanlarda çalışmak için bu mekanlarda iş arayarak iş başvurusu yapabilirsiniz.